Přejděte kliknutím na obrázek na domovskou stránku našeho e-shopu,

nebo si vyberte přímo kategorii, která vás zajímá.


Manverko znamená v esperantu ruční práce. 

Pro nás je šití ruční práce, která nám přináší radost a věříme, že i vám. Vyberte si materiál pro vaše radostné  tvoření. 

Ať se vám nejen šití daří. 

Mirka a Anička

Výběr novinek, které nás nadchly a chtěly jsme Vám je nabídnout, ať můžete být také nadšené a máte větší výběr materiálu :-)

Výběr filcu (plsti) a filcových výseků pro Vaše šití nebo jiné tvoření. Najdete zde filc řezaný na různé velikosti, filc v metráži, výseky z filcu (například různá zvířátka, ovoce, květiny a mnoho jiných tvarů z plsti pro Vaše tvoření). A také filc potištěný.

Průhledná folie např. na spy bag, Zrcadlová folie bez lepidla, "Šustící" folie. Magnetická a pokovená folite. Bavlněné i PES výplně do hraček. A také plastové peletky do spy bag.

Velký výběr knoflíků, korálků, nití, pruženek, stuh a zipů. Ale také patentky, průchodky, praktické pomůcky k šití, potřeby k řezání a mnohé další...

Dřevěné a molitanové komponenty, plastové polotovary jako jsou chrastítka či rolničky, ale také magnety či další potřebnosti k šití hraček a různých drobností.

Různé vzory pláten nařezané na čtverce. Polotovary na pexesa, leporela nebo maňásky, tyl, mechové látky... Velký výběr výztuh a další textilní materiál na šití hraček.

Kovové i plastové knihařské kroužky, plastové šroubky různých délek a kovové kroužkové mechaniky (vazby) pro jednoduché spojení listů textilních knih.